Shingeki no Bahamut: Manaria Friends v televizi

bahLoni v samotném závěru srpna bylo oficiálně oznámeno, že se chystá anime Shingeki no Bahamut: Manaria Friends, jež bude vycházet ze série úkolů zvané Manaria Mahou Gakuin, které plnili hráči původní sociální karetní Shingeki no Bahamut hry. Ta se dočkala animované adaptace již v roce 2014 v podobě seriálu Shingeki no Bahamut: Genesis. Prvotní upoutávku si můžete pustit pod článkem. Nově aktualizované webové stránky seriálu doplnily informace o premiéře a tvůrčím týmu.

Na režisérskou sesli usedl Hoshikawa Takafumi, který má na svědomí Happy Lesson a Candy Boy. Hoshikawa se rovněž postará o roli hlavního scénáristy. Návrhů postav a hlavní režie animace se ujal Ishihara Megumi, který se podílel na seriálech Fate/stay night a Fortune Arterial: Akai Yakusoku. Hudební doprovod dostal na starosti Watanabe Takashi, pro nějž půjde o první zkušenost s animovanou produkcí. Seriál vzniká u společnosti Studio Hibari.

V hlavních rolích se představí Hikasa Youko a Fukuhara Ayaka. První jako vzorná studentka Anne a druhá jako potomek draka a člověka, Grea. Obě děvčata navštěvují akademii Manaria, kde se vyučuje magie bez předsudků – ať už je student smrtelník, bůh či démon. Seriál nám povypráví o eskapádách dvou děvčat a jejich spolužáků.

Zanechte komentář