Sakamoto Kazuya rozvede Shinkaiův kraťas

kanojoÚnorové číslo měsíčníku Newtype informovalo o novém animovaném projektu, na nějž se můžeme těšit. Půjde o televizní animovaný seriál s názvem Kanojo to Kanojo no Neko: Everything Flows, jež bude vycházet z krátkého filmu Kanojo to Kanojo no Neko, za nímž stojí režisér a scénárista Shinkai Makoto. Vysílat se začne v pátek 4. března na stanici Tokio MX. Konkrétně v časovém slotu nazvaném Ultra Super Anime Time, kde se mimo jiné představily série Kagewani, Hacka Doll: The Animation a Sekkou Boys.

Na režisérském postu se poprvé v kariéře představí Sakamoto Kazuya, který doposud pracoval jako animátor, režisér dílčích epizod a režisér animace. O návrhy postav i hlavní režii animace se postará Umishima Chiho, jež navrhovala postavy i pro anime Black Bullet a Colorful Ninja Iromaki. Režii zvuku dostal na starost Tsuruoka Youta, jehož praxe zahrnuje Owari no Seraph a Suzumiya Haruhi no Yuuutsu. Animační práce jsou v rukou studia Liden Films.

V hlavním trojlístku se představí Asanuma Shintarou, Hanazawa Kana a Yahagi Sayuri. Původní kraťas je čistě autorskou prací Shinkaie Makota, který zastal vše od obrazového scénáře, přes režii až po samotnou animaci. Na pětiminutovém filmu pracoval pět měsíců. Hudbu složil autor s pseudonymem Tenmon, který skládal hudební doprovod i k dalším Shinkaiovým filmům jako jsou Hoshi no Koe; Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho; Byousoku 5 Centimeter a Hoshi wo Ou Kodomo.

Zdroje: Otakomu

Zanechte komentář