Boku no Hero Academia uvidíme na jaře

news_xlarge_myherovisualOficiální webová prezentace anime Boku no Hero Academia nově zveřejnila informace o vysílání tohoto seriálu. Ještě předtím došlo k doplnění podrobnějších informací o projektu jako takovém. Kromě dalšího propagačního obrázku jsme se dočkali i dvou upoutávek a zveřejnění hlasového obsazení hlavních rolí. Seriál se začne vysílat letos na jaře v žádaném nedělním programovém bloku Nichigo, tedy v pět hodin odpoledne na televizních stanicích MBS a TBS. Seriál s příchodem dubna vystřídá aktuálně běžící Kidou Senshi Gundam: Tekketsu no Orphans. V daném časovém slotu se mimo jiné dříve vysílaly rovněž série Arslan Senki, Haikyuu!! a Ao no Futsumashi.

Yamashita Daiki se ujme role hlavního hrdiny jménem Midoriya Izuku. Miyake Kenta namluví jeho idola superhrdinu známého jako All Might. Okamota Nobuhika uslyšíme v roli Bakugoua Katsukiho. Ishikawa Kaito propůjčí hlas Iidovi Tenyovi. Sakura Ayane se představí jako Uraraka Ochako.

Upoutávky si můžete pustit níže. Té první se zhostil animátor Umakoshi Yoshihiko, který se na sérii podílí jako hlavní návrhář postav. Druhá pouze představuje hlavní postavy a hlasové obsazení. Anime produkuje animační studio Bones, které si na jaro přichystalo rovněž druhou polovinu seriálu Concrete Revolutio a Bungou Stray Dogs.

Zanechte komentář