Studio Pierrot se ujme animace Sousei no Onmyouji

cvtzw5hxaaamulvV pátek prozradil časopis Jump Square od vydavatelství Šúeiša podrobnosti o chystané anime adaptaci mangy Sousei no Onmyouji (v překladu Vymítačská dvojhvězda). Autorem mangy je Sukeno Yoshiaki, jehož dřívější dílo Binbougami ga! se také dočkalo animovaného zpracování.

Animace chystané série bude vznikat u animačního studia Pierrot, které znáte především díky anime Naruto, Tokyo Ghoul a Akatsuki no Yona. Wagakki Band, skupina, která spojuje rock a klasickou japonskou hudbu, stvoří úvodní znělku chystaného anime. Oficiální stránky a účet na Twitteru byly spuštěny také v pátek.

Příběh pojednává o chlapci jménem Rokuro, který si nikdy nepřál stát se vymítačem. Po setkání s podivnou dívkou Benio se mu ale změní život a od té doby se stanou nerozlučnou dvojicí a dokonce se jim začne přezdívat „vymítačská dvojhvězda“. Když Rokurovi zmizí jeho nejlepší kamarád Ryougo, tak je donucen požádat Benio o pomoc. Společně vstoupí do Magana, světa zlých bytostí nazývaných Kegare, aby se pokusili Ryouga zachránit.

Zdroje: ANN

Zanechte komentář