Podrobnosti o anime Koutetsujou no Kabaneri

kabaneriOriginální animovaný projekt pro vysílací blok Noitamina stanice Fuji TV, Koutetsujou no Kabaneri (v překladu Mrtvoly ze železné pevnosti), se minulý pátek po více než roce konečně dočkal obsáhlejšího odhalení. Na svých webových stránkách vypustil informace o produkčním týmu a obsazení, které byly doplněny i o první trailer společně s návrhy postav. Ohlášeno také bylo, že anime bude mít premiéru v dubnu.

Tento projekt znovu sjednocuje snahy režiséra Arakiho Tetsuroua a animačního studia Wit, kteří dříve spojili své síly na anime Shingeki no Kyojin. Tvůrce anime Code Geass, Ookouchi Ichirou, píše scénář a hudbu složí Sawano Hiroyuki, který se také podílel na tvorbě Shingeki.

Zápletka tohoto steampunk dobrodružství se odehrává na ostrovním státě Hinomoto, kde se lidé skrývají v pevnostech, kterým říkají stanice. Ty je mají za účel chránit před bytostmi podobnými zombie se železnými srdci. Háčkem je, že se mezi jednotlivými stanicemi mohou lidé dopravit jen za pomoci obrněných vlaků.

Zdroje: ANN

Zanechte komentář