Výstava Madogatari napovídá, že se dočkáme dalšího díla ze světa Madoky

madogatari_key_textO připravované výstavě studia Shaft s názvem Madogatari, která kombinuje dvě jejich nejpopulárnější série, a to Mahou Shoujo Madoka Magica a Monogatari, jsme na Konatě psali již v srpnu. Aktuálně se tato výstava koná v Tokiu, kde je dle očekávání k zakoupení zboží s motivy obou anime. Studio Shaft si nicméně pro fanoušky připravilo jedno velké překvapení.

Hned při otevírání výstavy byl totiž promítnut ukázkový film Madoky, jenž napovídá, že se v budoucnosti dočkáme dalšího díla z tohoto univerza. Samotné video nám nic dalšího neprozradilo, za zmínku ale určitě stojí produkční tým a seiyuu, kteří na něm spolupracovali. Video vytvořil tým Magica Quartet, který vytvářel filmy i sérii. Tento tým sestává z režiséra Shinbou Akiyukiho (série Monogatari), scénaristy Urobuchiho Gena (Fate/Zero, Aldnoah.Zero), návrhářky postav Aoki Ume (Hidamari Sketch) a z animačního studia Shaft. Na videu také pracovali stejní seiyuu jako na předchozích dílech této série.

Na samotné výstavě bylo k zakoupení množství rozmanitých výrobků. Kromě figurek byla k dostání například trička, pořadače, obaly na mobilní telefony, hrníčky a podobně. Samotné výrobky si můžete prohlédnout v galerii pod článkem.

Zdroje: Crunchyroll, SGcafe, ANN

Zanechte komentář