Do televize se vypraví i čtvrtý JoJo

news_xlarge_jojo4_visualV sobotu 24. října se v japonském Tokiu konalo setkání s tvůrci seriálu JoJo no Kimyou na Bouken – Stardust Crusaders, na němž bylo oznámeno, že se animované adaptace dočká i pokračování. Oznámení doprovázela i upoutávka, již si můžete pustit pod článkem. Oficiální stránky animované adaptace původní mangy byly aktualizovány, aby jejich vzhled odpovídal již čtvrté dějové části. Ta nese název Diamond wa Kudakenai (v překladu „Nezničitelný diamant“). Premiéra nového seriálu je plánována na jaro příštího roku.

Režisérem se tentokrát stal Tsuda Naokatsu, na nějž budou dohlížet Takamura Yuuta z pozice hlavního režiséra a Katou Toshiyuki jako režisér série. O scénář se postará Kobayashi Yasuko, který napsal scénáře ke Claymore a Yume Tsukai. Návrhářkou postav bude Nishii Terumi, která stejnou roli zastala u Mawaru Penguindrum a Servant x Service. Asistovat jí bude Ishimoto Shunichi, pro nějž půjde o první větší práci. Režisérem akční animace se stal Mimuro Kenta, který doposud pracoval jako animátor. Hudební doprovod složí Kanno Yuugo, jenž má na kontě seriály G no Reconguista a Psycho-pass. Animační práce zůstávají u studia David Production.

Hlasové obsazení bude čítat jména jako Ono Yuuki, Kaji Yuuki, Takagi Wataru, Sakurai Takahiro a Ono Daisuke. Čtvrtá část z rozsáhlé rodinné ságy, za níž stojí kreslíř Araki Hirohiko, čítá osmnáct svazků. Představuje se v ní další JoJo; tentokráte Higashikata Jousuke. Distributor Warner Brothers zveřejnil informaci, že první plnohodnotná upoutávka k anime bude k vidění na letošním Jump Festa konaném 19. a 20. prosince.

Zanechte komentář