Divine Gate jako anime

CPzP4fzUsAAhuUB.jpg largeČeká nás animovaný seriál Divine Gate, jehož lednová premiéra se blíží. Po doplnění oficiálních stránek o bližší informace již známe tvůrčí tým, hlasové obsazení i vizuální podobu anime. Kromě propagačního obrázku (viz vlevo) byla zveřejněna i upoutávka oznamující zmíněnou lednovou premiéru. Spuštěn byl i twitterový účet.

Na režisérskou sesli usedl Abe Noriyuki známý pro seriály Great Teacher Onizuka a Arslan Senki. Zpracování scénáře padlo do rukou Takahashi Natsuko, která pracovala na seriálech Moyashimon a Ore Monogatari!!. Návrhy postav pro animátory dostal na starost Uno Ichirou, jenž vytvořil návrhy pro Soredemo Sekai wa Utsukushii, kde zastal též pozici hlavního režiséra animace. Hudební složku dodá Ozawa Takumi, jehož zkušenosti s anime zahrnují Ookami Kakushi a Hidan no Aria. Animační práce probíhají pod střechou studia Pierrot, které stojí například za aktuálním Osomatsu-san.

V hlavních rolích se představí Kakihara Tetsuya jako Akane, Saitou Souma jako Aoto, Itou Kanae jako Midori, Taketatsu Ayana jako Hikari a Amamiya Sora jako Yukari. Mimo nich uslyšíme Nakamuru Yuuichiho, Yoshina Hiroyukiho, Koshimizu Ami, Yusu Koujiho, Ishidu Akiru a další.

Seriál vychází ze stejnojmenné mobilní hry, za níž stojí společnosti GungHo Online Entertainment a Acquire. Hra vyšla v září roku 2013 a podařilo se jí dosáhnout čtyř milionů stáhnutí. Cílem hry je procházet labyrintem rozděleným na dílčí sekce. Pro postup dále musí hráč najít klíč a otevřít dveře do další sekce, kde na něj čeká souboj s nepřátelskými příšerami eventuálně s pánem labyrintu.

Zanechte komentář