Bližší informace o Onepunch-Man anime

visual_02_overLetos v březnu jsme informovali o chystané animované adaptaci mangy Onepunch-Man, jež je sama o sobě adaptací stejnojmenného webového komiksu. Oficiální stránky se naplnily doplňujícími informacemi, z nichž si můžeme udělat bližší obrázek o nadcházejícím televizním seriálu, jehož premiéra se bude konat ještě letos v říjnu. Kreslířem mangy, z níž bude anime vycházet, je Murata Yuusuke, který vytvořil i Eyeshield 21. Upoutávka je ke zhlédnutí pod článkem.

Režie adaptace se ujal Natsume Shingo, jenž nabral zkušenosti na třídílném OVA Hori-san to Miyamura-kun a především na loňském seriálu Space Dandy. Hlavním scénáristou se poprvé v kariéře stal Suzuki Tomohiro, který doposud pracoval jako scénárista dílčích epizod u anime Tiger & Bunny a spoluautor scénáře k filmu Saint Seiya: Legend of Sanctuary. Návrhy postav obstaral Kubota Chikashi známý pro svou práci na Shinsekai Yori a Robotics;Notes. Produkci zaštiťuje animační studio Madhouse.

Do role hlavního superhrdiny byl obsazen Furukawa Makoto a jeho o něco málo méně super hrdinského žáka namluví Ishikawa Kaito. Další z řad nadlidí ztvární Kaji Yuuki a Yuuki Aoi. Mezi dalšími seiyuu, které uslyšíme, jsou Miyano Mamoru, Hayami Saori, Yasumoto Hiroki, Nakamura Yuuichi, Yamaji Kazuhiro, Konishi Katsuyuki a Sakurai Takahiro.

Zanechte komentář