Originální produkce studia Bones

tumblr_nqwgl4ug0A1sqqtwzo1_1280Animační studio Bones již dříve oznámilo chystaný originální projekt, k němuž však jistou dobu odmítalo zveřejnit podrobnější informace. To se nyní změnilo, když studio spustilo oficiální webovou prezentaci, která poskytla značné množství nových údajů o nadcházejícím seriálu. Concrete Revolutio – Choujin Gensou, tak zní název anime, jež by si mělo odbýt svou televizní premiéru letos v říjnu. Seriál má běžet půl roku a čítat tedy kolem čtyřiadvaceti epizod.

Z režisérské pozice tvůrčí tým povede Mizushima Seiji, jenž stojí za seriálem Kidou Senshi Gundam 00 a nedávným CGI filmem Rakuen Tsuihou. Námět, příběh i scénář má na starosti Aikawa Shou, který odvedl svůj díl práce i na Juuni Kokuki a Un-Go. O přepracování návrhů postav pro animaci a následně o režii animace se postará Itou Yoshiyuki, jehož jméno najdete i u titulů Soul Eater a Space Dandy. Všichni tito tři pánové se rovněž pracovně sešli u adaptace mangy Hagane no Renkinjutsushi z roku 2003. Původní návrhy postav obstarala trojice kreslířů Hikawa Hekiru, Hirao Ryou a Itou Noizi.

Co se obsazení týče, tak hlavního hrdinu Hitoyoshiho Jiroua namluví Ishikawa Kaito. Dívky Kino Emi a Hoshino Kikko budou promlouvat hlasy Toyosaki Aki a Uesaky Sumire. V dalších rolích se představí Kanao Tetsuo, Nakamura Eriko a Kawashima Tokuyoshi.

Anime se bude odehrávat v budoucnosti, kdy Tokio zaplavili nadlidé všech druhů. Někteří se takoví narodili, jiné polil radioaktivní odpad, další získali nadlidskou moc v důsledku experimentování, mnozí jsou mimozemšťané a někteří nepocházejí z této doby a dokonce ani světa. S enormním množstvím takových bytostí na jednom místě, však mohou vyvstat rozličné komplikace. Uvědomuje si to i vláda, která hodlá situaci řešit. Utvoří proto zvláštní útvar, který má za úkol tyto nadlidi vyhledat, dohlížet na ně, v případně nutnosti je potlačit nebo chránit. V čele nového státního orgánu stojí Hitoyoshi Jirou.

Zanechte komentář