Do zviditelnění nové série Monogatari se zapojí i Hello Kitty

monogatari_hello_kittyNa oficiálním twitter účtu anime projektů Nišio Išina bylo prozrazeno, že se dočkáme další společné akce postav z Monogatari a maskota japonské společnosti Sanrio, Hello Kitty. Příspěvek kromě samotného oznámení o nových propagačních předmětech obsahuje i tři ilustrace zobrazující postavy z Monogatari v oblečení s motivem Hello Kitty (viz galerie pod článkem). Samotných výrobků bychom se měli dočkat v říjnu letošního roku. Toto načasování určitě není náhodné, neboť ve stejném měsíci má začít vycházet další série Monogatari s názvem Owarimonogatari.

Zatím nebylo prozrazeno, o jaké konkrétní výrobky se bude jednat, ale lze očekávat, že to bude něco podobného jako ke konci minulého roku. Tehdy bylo možné na akci pořádané v THE GUEST Cafe & Diner v tokijské čtvrti Šibuja pořídit například kuličková pera, ručníky, sklenice, pohlednice s nálepkami, placky a mnoho dalšího. K dostání bylo samozřejmě i speciální jídlo a pití.

Z jídla byla v nabídce například trojice různých hamburgerů s šunkou a žervé, se smaženými rybami nebo s hovězím masem. Nápojový lístek obsahoval celou řadu limonád inspirovaných postavami, například nápoj s cukrovou vatou či Hello Kitty latte se sušenkou. Loni byla tato událost ohlášena na Twitteru, kde byl přiložen tento obrázek:

monogatari_hellokitty_promo

zdroje:   SGCafe,  ANN