Kangoku Gakuen zveřejňuje podrobnosti

news_xlarge_ps_key2Nakladatelství Koudansha dnes zveřejnilo tiskovou zprávu týkající se animované adaptace mangy Kangoku Gakuen, v níž odhalilo tvůrčí tým i obsazení. O nové informace byly následně doplněny i oficiální stránky, které nabídly také upoutávku, na niž se můžete podívat pod článkem. Televizní seriál si odbude premiéru letos v červenci na stanici Tokyo MX. Předloha Hiramota Akiry doposud čítá 16 svazků, přičemž nadcházející 17. svazek vyjde 5. června.

Režie se ujme Mizushima Tsutomu, mezi jehož díla patří baseballové Ookiku Furikabutte nebo Girls und Panzer. O scénář se postará Yokote Michiko, jejíž zkušenosti zahrnují Genshiken a Joshiraku. Oba tvůrci společně pracovali na nedávném Shirobako. Návrhy postav zpracuje Taniguchi Junichirou, který se také ujme role předního režiséra animace. Produkce bude probíhat pod záštitou studia J.C.STAFF.

Co se hlasové obsazení týče, pětici hlavních hrdinů Kiyoshiho, Shingoa, Gakuta, Joua a Andrého namluví Kamiya Hiroshi, Suzumura Kenichi, Konishi Katsuyuki, Namikawa Daisuke a Okitsu Kazuyuki. Hlasy jejich úhlavních nepřátel, totiž členek neoficiální školní rady, Mari, Meiko a Hanu obstarají Oohara Sayaka, Itou Shizuka a Hanazawa Kana.
 

Zanechte komentář