Do japonských kin se přiřítí tajfun

tajfun_norudaAnimační společnost Studio Colorido, která nám přinesla několik krátkých filmů, jako například známý kraťas Fumiko no Kokuhaku, uvede do kin svůj první celovečerní film. Snímek nese název Taifuu no Noruda (v překladu „Norudin tajfun“) a v japonských kinech má premiéru 5. června. Zároveň s ním se bude promítat i krátký film Hinata no Aoshigure. Upoutávku na oba filmy si můžete pustit pod článkem.

Režie se ujal Arai Youjirou, bývalý animátor studia Ghibli. Arai si už sice vyzkoušel režii u kraťasu Control Bear [WONDER GARDEN], jedná se však o jeho první zkušenost s filmem celovečerní délky. Ishida Hiroyasu, režisér již zmiňovaného Fumiko no Kokuhaku, si vzal na starost návrh postav a také se ujal pozici režiséra animace. Hudbu k filmu složil Hamauzu Masashi a ústřední píseň s názvem Arashi no Ato de („Po bouři“) ztvárnila skupina Galileo Galilei.

A o čem má film být? Na jistém ostrově se mladý středoškolák Azuma Shuuichi rozhodne přestat hrát baseball. Věnoval se mu celý svůj dosavadní život, takže rozhodnutí vyústí v hádku s jeho nejlepším kamarádem Saijoo Kentem. Posléze potkají tajemnou dívku jménem Noruda. Na ostrov navíc dorazí silný tajfun, který všechny uvězní ve škole.

Co se seiyuu týče, Nomura Shuuhei propůjčil svůj hlas Shuuichimu, Kiyohara Kaya dabuje Norudu a Kento bude promlouvat hlasem Kaneka Daichiho.

Zdroje: ANN

Zanechte komentář