Digimon Adventure tri. v upoutávce

dejimonnewPortál Niconico pořádal v uplynulých dnech maratón první televizní série s Digimony v hlavní roli, v jehož závěru zveřejnil první upoutávku nadcházejícího pokračování nazvaného Digimon Adventure tri. Upoutávku následně na svůj YouTube účet nahrály i oficiální stránky anime. Čtyřminutové video upřesňuje podobu nadcházejícího pokračování, která se však od originálních plánů odklání. Původní oznámení se loni v srpnu zmiňovalo o „nové sérii zahajující na jaře příštího roku“, avšak z tiskové zprávy bylo později „na jaře“ odebráno.

Nyní víme, že pokračování bude mít formu filmové série, přičemž výsledný počet epizod bude šest. Úvodní film nazvaný „Znovu shledání“ si v japonských kinech odbude premiéru letos na podzim, konkrétně 21. listopadu. Délka jednotlivých dílů ani rozsah uvedení do kin prozatím oznámen nebyl. Nově nazpívanou verzi původního openingu i doprovodní písně doplní i nová verze prvního endingu Digimon Adventure, kterou znovu nazpívá Maeda Ai. O tvůrčím týmu si můžete přečíst v předešlé novince.

Upoutávka dále odhalila obsazení hlavní osmy lidských postav. Na rozdíl od jejich digimoních kamarádů, jejichž dabéři se do jednoho vrátili, byli lidští hrdinové přeobsazeni. Těšit se můžeme na Hanae Natsukiho (Yagami Taichi), Hosoyu Yoshimasu (Ishida Yamato), Mimori Suzuko (Takenouchi Sora), Tamuru Mutsumi (Izumi Koushirou), Ikeda Junyu (Kido Jou), Yoshidu Hitomi (Tachikawa Mimi), Enokiho Junyu (Takaishi Takeru) a Mao (Yagami Hikari).

Zanechte komentář