Yuru Yuri se vrátí na televizní obrazovky se třetí řadou

YuruYuri3rdOficiální webové stránky anime Yuru Yuri a živé vysílání na Nico Nico Douga přinesly informaci, že se dočkáme třetí řady této televizní série, která je adaptací stejnojmenné yonkoma mangy od autorky Namori. První řada anime Yuru Yuri se objevila na televizních obrazovkách v létě 2011 a v následujícím roce, opět v létě, navazovala řada druhá. Na konci minulého roku pak mělo v kinech premiéru hodinu dlouhé OVA s názvem Yuru Yuri Nachuyachumi!.

Třetí řadu Yuru Yuri připravuje studio TYO Animations, stejně jako nedávné OVA. První dvě řady Yuru Yuri vznikly u Douga Koubou. Post režiséra zastává Hata Hiroyuki (Saikin Imouto no Yousu ga Chotto Okashiinda ga, Yumekuri), hlavním režisérem animace je Taniguchi Motohiro (Saikin Imouto no Yousu ga Chotto Okashiinda ga), který se postaral i o design postav, a scénář má na starost režisér Hata spolu s Fukami Makotem (Psycho-Pass). Seiyuu obsazení zůstává samozřejmě beze změn.

Yuru Yuri je náhledem do života dívek na nižší střední škole Nanamori. Společně se baví, společně zabíjejí čas, společně překonávají běžné každodenní překážky a někdy zas řeší vzájemné osobní konflikty. Manga vychází od roku 2008 v časopise Comic Yuri Hime, patřící pod nakladatelství Ichijinsha. V únoru tohoto roku se do obchodů dostal již třináctý svazek a kromě toho byly publikovány také již dva svazky spin-off mangy Oomuro-ke, zaměřující se na jednu z vedlejších postav a její sestry.

Zdroje: Seiyufan

Zanechte komentář