Dvě nové spin-off hry do série Hyperdimension Neptunia

hnshgStudio Compile Heart oznámilo v neděli na v Akibě konaném Jarním festivalu Dengeki Bunko 2015, že kromě pokračování hlavní série, jež vyjde v dubnu na PS4, připravuje z univerza Čódžigen Game Neptune (aka Hyperdimension Neptunia) ještě dva spin-offy – Čódžigen Taisen Neptune VS Sega Hard Girls Jume no Gattai Special a Geki Džigen Tag Blanc + Neptune VS Zombie Gundan. Obě hry jsou vyvíjeny pro PlayStation Vita.

Jak vyplývá i z názvu prvně jmenované titulu, Čódžigen Taisen Neptune VS Sega Hard Girls Jume no Gattai Special bude crossover hra spojující série Hyperdimension Neptunia a Sega Hard Girls. Nic bližšího prozrazeno nebylo, ovšem vzhledem k názvu hry i ke skutečnosti, že hlavními hrdinkami obou těchto univerz jsou antropomorfní personifikace herních konzolí, je docela dobře možné, že půjde o bojovku ve stylu Dengeki Bunko Fighting Climax, J-Stars Victory VS či Nitroplus Blasters: Infinite Heroines Duel.

hnza

Mnoho informací nebylo zveřejněno ani ke Geki Džigen Tag Blanc + Neptune VS Zombie Gundan, nicméně v tomto případě mělo publikum možnost zhlédnout krátké promo video, jehož záznam si můžete pustit níže. Z videa je patrné, že se bude jednat o klasickou „lovící“ akční hru (Monster Hunter, God Eater, Freedom Wars apod.), ve které se Blanc a Neptune postaví zatím blíže nespecifikované zombie hrozbě. A jak bývá u tohoto žánru zvykem, k dispozici bude i multiplayer.

https://youtu.be/Bkn-utKR4Zs