Další anime o jídle přijde hned v dubnu

soumaAž na jaře dojí hrdinky Koufuku Graffiti, můžou fanoušci anime o vaření volně přejít na sérii studia J.C.Staff s názvem Shokugeki no Souma. Ohlášena byla již vloni na podzim v časopise Comics News od distributora Shueisha, a jelikož její premiéra již pomalu klepe na dveře, na televizních obrazovkách se nyní začala objevovat krátká reklama, v níž si můžete poslechnout budoucí úvodní znělku od skupiny ULTRATOWER.

Dříve oznámený tvůrčí tým se skládá z režiséra Yonetaniho Yoshitoma, který se v minulosti zaměřoval spíše na mecha žánr, scénáristy Yasukawy Shouga, jenž se podílel na nedávno vycházejících Terra Formars, a animátora Shitayi Tomoyukiho, který pro projekt tvořil vzhled postav. Jeho starší práci si můžete prohlédnout v anime Bakuman. či KissXSis. Svůj hlas hlavním postavám propůjčí seiyuu Matsuoka Yoshitsugu a Taneda Risa.

Na tvorbě původní mangy spolupracují dva autoři, její děj tvoří Tsukuda Yuuto a o vizuální stránku se stará bývalý hentai mangaka tosh, který nyní vystupuje pod jménem Saeki Shun. V pořadí jedenáctý svazek by se na pultech obchodů měl objevit letos v březnu. Příběh sleduje chlapce Soumu, jehož největším snem bylo pracovat v restauraci svého otce. Ten však restauraci zavře a odletí vařit do Evropy. Souma se ale svého odhodlání vařit nevzdá a přihlásí se na elitní kuchařskou školu, kterou dokončí pouze 10 % studentů.

https://www.youtube.com/watch?v=ozIHBn_k_Sk

Zdroje: ANN 1, ANN 2

Zanechte komentář