Bližší informace k anime Nagato Yuki-chan no Shoushitsu

Nagato Yuki-chan no ShoushitsuJiž dříve jsme vás informovali o plánované anime adaptaci Nagato Yuki-chan no Shoushitsu, spin-off mangy k populární sérii Suzumiya Haruhi no Yuuutsu. Od té doby se objevilo několik nových informací, včetně té, že se Nagato Yuki-chan objeví na televizních obrazovkách na jaře tohoto roku. Producenti anime dříve publikovali nové informace o Nagato Yuki-chan anime na webových stránkách Haruhi série, ale nyní již má i toto nové anime své vlastní webové stránky a svůj vlastní Twitter účet.

Na rozdíl od Haruhi anime, Nagato Yuki-chan no Shoushitsu vzniká u studia Satelight, což s sebou přináší i nový design postav, který se zrodil z ruky Itou Ikuko (Asatte no Houkou, AKB0048), která je také hlavní režisérkou animace. Celkovou kompozici scénáře připravila Machida Touko (Lucky Star, Ookami Kakushi, THE iDOLM@STER) a režii celého anime má na starost Wada Junichi, pro něhož je to premiéra v této roli.

První diváci uvidí počáteční epizodu anime 22. března na předpremiérové akci v kině Kadokawa Cinema Shinjuku. Její součástí bude také talkshow seiyuu, kteří si zopakují své role i v tomto anime. Z hlavních postav budou chybět seiyuu Suzumiye Haruhi a Itsuki Koizumiho, tedy Hirano Aya a Ono Daisuke. Naopak ohlášení jsou Sugita Tomokazu (Kyon), Chihara Minori (Nagato Yuki), Kuwatani Natsuko (Asakura Ryouko), Gotou Yuuko (Asahina Mikuru), Matsuoka Yuki (Tsuruya) a jako moderátoři Shiraishi Minoru (Taniguchi) a Matsumoto Megumi (Kunikida).

Zanechte komentář