Anime Haikyuu!! dostane další přírůstky

haikyuuPoslední vydání časopisu Shuukan Shounen Jump oznámilo, že se první řada anime Haikyuu!! letos dočká shrnujícího filmu. Ten bude spadat pod projekt Haikyuu!! Itadaki Project 2015, jehož součástí bude i blíže nespecifikovaná letní doprovodná akce. Tím však projekt neskončí a fanoušci série se do budoucna mohou těšit na další zajímavé informace nejen o nových akcích.

V časopisu se dále objevilo, že druhou sérii, jež byla oznámena ke konci minulého roku, bude opět animovat studio Production I.G. Kromě toho k 15. svazku mangy, který má vyjít 4. března, bude přibalena speciální epizoda, která byla promítána na festivalu Jump Special Anime Festa v listopadu.

Anime vychází z mangy, jejímž autorem je Furudate Haruichi. Ten v zimě 2011 vydal mangu ve formě jednorázovky v časopise Shounen Jump Next! a o něco později vydal jednu další kapitolu v časopise Shuukan Shounen Jump. Nakonec v následujícím roce začala vycházet již pravidelně. Kromě anime inspirovala i několik light novel a hru na Nintendo 3DS.

Zdroje: ANN

Zanechte komentář