Nové PV k iDOLM@STER Cinderella Girls

IDOLMASTER Cinderella GirlsJiž dříve jsme vás informovali o anime zpracování populární mobilní hry iDOLM@STER Cinderella Girls, které se objeví na televizních obrazovkách již v nadcházející zimní sezóně. Do nedávna jsme ovšem stále neznali mnoho podrobností o příběhu, který pro nás tvůrci připravili, či o tom, jaké postavy z více než sta postav ze hry se vůbec v anime objeví. To změnil poslední velký update oficiálních stránek anime projektu, který s sebou přinesl nové PV již přímo se záběry z anime, první seznam postav a také stručné nastínění příběhu, který bude sledovat každodenní život začínajících idolů z 346 (Miširo) Production.

Agentura 346 Production, ve které již dlouhá léta působí spousta herců a zpěváků, se teprve nedávno rozhodla vstoupit i na pole idol průmyslu. Zahájila proto takzvaný Projekt Cinderella, jehož cílem bylo najít adeptky na verzatilní a výjimečné idoly a vychovat z nich populární hvězdy, které budou zářit a zapojovat se v nejrůznějších odvětvích zábavního průmyslu. Jelikož je 346 Pro známá agentura, tak i tlak a očekávání jsou ze všech stran velmi vysoká.

Zveřejněna byla už i první várka jmen postav, které budou v anime účinkovat a jimž bude zřejmě věnována největší pozornost. Jsou to Šimamura Uzuki (CV: Óhaši Ajaka), Šibuja Rin (CV: Fukuhara Ajaka), Honda Mio (CV: Hara Sajuri), Akagi Miria (CV: Kurosawa Tomojo), Anastasia (CV: Uesaka Sumire), Ogata Čieri (CV: Ózora Naomi), Kanzaki Ranko (CV: Učida Maaja), Džógasaki Rika (CV: Jamamoto Nozomi), Tada Riina (CV: Aoki Ruriko), Nitta Minami (CV: Suzaki Aja), Futaba Anzu (CV: Igaraši Hiromi), Maekawa Miku (CV: Takamori Nacumi), Mimura Kanako (CV: Ócubo Juka) a Moroboši Kirari (CV: Macuzaki Rei). Zcela určitě ovšem uvidíme i další postavy, a to například Džógasaki Miku, sestru Riky, která se v PV také objevila.