Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken bude pokračovat na jaře

Danna2kiKrátkostopážní anime Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken, vysílané v podzimní sezóně tohoto roku, se dočká pokračování, a to hned na jaře. Tato zpráva byla zveřejněna právě po konci poslední epizody řady první na oficiálních stránkách anime adaptace a také prostřednictvím Twitter účtu anime.

Anime vzniká podle stejnojmenné yonkoma manga předlohy od autora, který si říká Cool Kyoushinja. Hlavními postavami jsou manželé Kaoru a Hajime. Kaoru je tvrdě pracující pracovnice v kanceláři blíže nespecifikované firmy, která kouří a má ráda alkohol. Na druhou stranu Hajime je čistokrevný otaku, který málo vychází z domu a živí se provozováním stránky publikující shrnutí zajímavých příspěvků z 2chanu a Twitteru. Příběh sleduje každodenní život tohoto páru, který nemá na první, ba ani na druhý pohled skoro nic společného, ale spojuje je vzájemná láska.

Tvůrčí tým by se neměl příliš měnit a i druhá řada bude vznikat u studia Seven. V rolích Kaoru a Hajimeho se opět představí Tamura Yukari a Suzumura Kenichi.

Zdroje: Natalie

Zanechte komentář