Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken bude pokračovat na jaře

Danna2kiKrátkostopážní anime Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken, vysílané v podzimní sezóně tohoto roku, se dočká pokračování, a to hned na jaře. Tato zpráva byla zveřejněna právě po konci poslední epizody řady první na oficiálních stránkách anime adaptace a také prostřednictvím Twitter účtu anime.

Anime vzniká podle stejnojmenné jonkoma manga předlohy od autora, který si říká Cool Kjóšindža. Hlavními postavami jsou manželé Kaoru a Hadžime. Kaoru je tvrdě pracující pracovnice v kanceláři blíže nespecifikované firmy, která kouří a má ráda alkohol. Na druhou stranu Hadžime je čistokrevný otaku, který málo vychází z domu a živí se provozováním stránky publikující shrnutí zajímavých příspěvků z 2chanu a Twitteru. Příběh sleduje každodenní život tohoto páru, který nemá na první, ba ani na druhý pohled skoro nic společného, ale spojuje je vzájemná láska.

Tvůrčí tým by se neměl příliš měnit a i druhá řada bude vznikat u studia Seven. V rolích Kaoru a Hadžimeho se opět představí Tamura Jukari a Suzumura Keniči.

zdroj:   Natalie