Oznámeno anime Majimoji Rurumo

majimoji_rurumoV červnovém vydání časopisu Monthly Shounen Sirius byla oznámena anime adaptace mangy Majimoji Rurumo. V časopise nechyběla ani zmínka o složení produkčního týmu a začátku vysílání. To bylo stanoveno již na letošní červenec. Autorem mangy je Watanabe Wataru, který je dále autorem např. mangy Yowamushi Pedal, jejíž anime adaptace právě vychází.

Hlavním protagonistou příběhu je středoškolák Shibaki. Ten má na škole ne zrovna lichotivou pověst – každá slečna si o něm myslí, že je to prvotřídní perverzák. Jednoho dne v knihovně najde knížku na vyvolávání čarodějek. Ze srandy se ji pokusí použít a nečekaně se před ním objeví čarodějka Ruruko. Ta mu splní jeho přání a zase zmizí. Po čase si na ni Shibaki opět vzpomene, a poté na něj z ničeho nic spadne z oblohy. Snaží se ho přesvědčit, aby využil 666 lístků, které mu mohou splnit jakékoliv přání a z ní se opět mohla stát plnohodnotná čarodějka. Ale ani ona sama neví, že s každým použitým lístkem se mu snižuje délka života a po použití všech lístků umře.

Animace se zhostí studio J.C. Staff (Toradora!, Sakurasou no Pet na Kanojo), kde si svůj režisérský debut odbyde Chikara Sakurai. Scénář sepisuje Kunisawa Mariko (Hatsukoi Limited, Shinryaku! Ika Musume) a návrhářem postav je Iwakura Kazunori (KimiKiss Pure Rouge, Ai yori Aoshi).

Zdroje: ANN

Zanechte komentář