Nové otokonoko zboží od Tamatoys

tosJaponská společnost Tamatoys je dobře známá rozsáhlou produkcí lechtivých hraček pro otaku. Její záběr v tomto odvětví je skutečně veliký: masturbátory a vibrátory vycházející z pestré škály moe fetišů, olejíčky velice nezvyklých vůní, nadkolenky, školní sukně, školní plavky, pruhované i tematicky navoněné spodní prádlo a v neposlední řadě také spodní prádlo pro muže převlékající se za opačné pohlaví. A do otokonoko sortimentu od Tamatoys aktuálně přibyly rovnou tři novinky.

Jednou z nedílných složek kvalitního crossdressingu je rozhodně make-up. Z tohoto faktu vychází první z novinek, kterou je základní makeupový set skládající se z pudřenky a rtěnky. Jako u všech produktů od Tamatoys, neschází ani v tomto případě inspirující ilustrace.

tos02

Správný trap si potrpí také na upravené nehty. K tomu má sloužit druhá sada, jež obsahuje červený a růžový lak na nehty, přičemž se samozřejmě nezapomnělo ani na odlakovač.

tos03

A do třetice tu máme přírůstek do kolekce otokonoko spodního prádla. Tedy za předpokladu, že za prádlo lze považovat celotělový oblek ze síťoviny s vykrojením v rozkroku.

tos04

zdroj:   RocketNews24