Ohlášeno pokračování anime Yuru Yuri

Yuru_Yuri_new_anime_project9. února se v tokijském kinosále Shinjuku Wald 9 uskutečnilo veřejné promítání live eventu anime Yuru Yuri s titulem Natsu da! Matsuri da!!! Zenin Shuugou └(б∇б)┘ Gorakubu☆Nachu Matsuri, jež se konalo 21. července minulého roku v tokijské hale Nakano Sun Plaza. Na akci se představila i čtveřice seiyuu hlavních postav, Mikami Shiori, Ootsubo Yuka, Tsuda Minami a Ookubo Rumi. Po zhruba dvouhodinovém záznamu loňského koncertu bylo oznámeno, že pokračování anime dostalo zelenou. Nebylo ale řečeno, jestli se bude jednat o třetí řadu televizní série, nebo se Yuru Yuri poprvé objeví v nějakém jiném formátu.

První řada Yuru Yuri, anime o životě dívek z Klubu zábavy na nižší střední škole Nanamori a jejich kamarádkách ze studentské rady, se objevila na televizních obrazovkách v létě 2011. Druhá řada následovala přesně o rok později. Manga předloha od autorky Namori vychází pravidelně v časopise Comic Yuri Hime od roku 2008 a 5. února vyšel již její 11. svazek. Minulý rok začala Namori vydávat také spin-off mangu s názvem Oomuro-ke, ve které je hlavní postavou Oomuro Sakurako ze studentské rady a její dvě sestry Nadeshiko a Hanako.

UPDATE: Bude se jednat o OVA s titulem Yuru Yuri Nachuyachumi a vyjít by měl někdy v tomto roce. Animaci tentokrát nebude dělat studio Douga Koubou, ale studio TYO Animations. Režii povede Hata Hiroyuki (Saikin, Imouto no Yousu ga Chotto Okashii n da ga) a scénář napíše Yokote Michiko (Shinryaku! Ika Musume, Joshiraku).

Zdroje: Yaraon

Zanechte komentář