Zhubněte s Burn your fat with me!! 2

byfwm2Před bezmála dvěma roky vydala japonská vývojářská skupina Creative Freaks moe fitness aplikaci Nenšó! známou rovněž pod názvem Burn your fat with me!!. Aplikace vyšla ve verzích pro iOS i Android a později se dočkala oficiálního překladu do angličtiny. Nenšó je kombinací klasické fitness app a galge, přičemž jednotlivé části jejího příběhu se odemykají až po absolvování předepsané dávky cviků. Tvůrci tomuto konceptu říkají moetivace. V loňském roce se objevila také otome verze a v listopadu vyšlo pokračování původní hry, Nenšó! 2.

Druhý díl se místo sedů-lehů, dřepů a kliků zaměřil na běhání. S tím se změnila hlavní protagonistka, kdy kamarádku z dětství Maju nahradila členka školního běžeckého týmu Juki, jež se mihla už v předchozí příběhové linii. Maju se však objeví i zde a stejně tak gymnastka Marika. Při běhání se BYFWM!!2 chová jako každá jiná fitness aplikace. Sleduje váš čas, uběhnutou vzdálenost, spalované kalorie, můžete si k tomu pustit vlastní hudbu a do toho vás Juki, kterou na displeji vidíte běžet před vámi, průběžně povzbuzuje.

Aplikace je na českém App Store aktuálně dostupná za 1,99 euro (55 korun), na verzi pro Android se podle všeho pracuje. Lokalizace do angličtiny by se měla objevit v průběhu roku.