Netradiční přebaly mangy Lucky Star

V lednu příštího roku tomu bude 10 let, co spatřila světlo světa manga Lucky Star z pera Yoshimizua Kagamiho. Nakladatelství Kadokawa, pod kterým tento titul vychází, připravilo při této příležitosti dvojici speciálních přebalů pro desátý svazek, jenž vyjde zítra, tedy 6. listopadu.

V obou verzích byly použity motivy z tvorby zaštítěné Kadokawou. Na přebalu prvním (úvodní obrázek) je Izumi Konata coby torpédoborec Shimakaze z webové hry Kantai Collection, o které jste si mohli přečíst zde. Na ilustraci neschází ani kanóny Rensouhou, v nichž lze při bližším ohledaní rozpoznat Konatiny kamarádky Kagami, Tsukasu a Miyuki. Ilustrace druhého přebalu je potom ve stylu mangy/anime Fate/Kaleid Liner Prisma Illya. Konata zde má na sobě kostým Illyi a společnost jí dělá Kagami oblečená jako Miyu.

Desátý svazek Lucky Star s KanColle přebalem bude k dostání výhradně v síti obchodů Gamers, zatímco Fate/Kaleid verzi bude možno zakoupit pouze v animate. Všude jinde se bude prodávat s přebalem klasickým.

zdroj:   SGCafe