Nová výherní figurka Hirasawy Yui

Od uvedení první série anime K-On uplynuly čtyři roky a od filmového zpracování to letos v prosinci budou dva. Kdo z fanoušků si posteskl nad tím, že by nebylo od věci vlastnit třeba novou figurku Yui, tomu možná udělá radost společnost Banpresto.

Yui se pro tentokrát rozloučila se školní uniformou, aby nám dala na odiv bílé šaty. Po podstavci se prochází bosá, přičemž boty na podpatku si odložila vedle sebe. Pokud by ji obtěžovalo slunce, může se lehce schovat pod svým vycházkovým deštníkem. Ve vlasech pak Yui nepostrádá svoji charakteristickou sponku.

Figurku bude možné získat klasicky prostřednictvím výherních automatů, na které se Banpresto mimo své ostatní činnosti specializuje. Mimojaponští zájemci si tuto Yui mohou předobjednat na Big in Japan. Její cena činí pouhých 1 590 jenů (304 Kč). Tomu však (jako u většiny výherních figurek) odpovídá úroveň zpracování, která je oproti kouskům, o kterých obvykle píšeme, daleko nižší. Kytaristka a zpěvačka školní skupiny Houkago Tea Time se na trhu objeví příští rok v únoru.

zdroje:   Neko Magic,  MFC