První skutečně zdařilá Akiko

Společnost FREEing nám představuje figurku Himenokouji Akiko, mladší sestřičku Himenokouji Akita z anime OniAi. Nová Akiko jednoznačně vyčnívá mezi dosavadními garážovými kity a zpracováním od společnosti Taito, které je určené spíš pro méně náročné sběratele.

S převlékáním do něčeho pohodlnějšího neztrácí Akiko čas. My ji tak díky tomu můžeme spatřit oblečenou do školní uniformy, přičemž se uvelebila na růžovém polštářku ve tvaru srdíčka a zvesela na nás mrká očkem. Vyzývavá póza toho ukazuje poměrně dost a jediné, co chrání její klín před zvědavými pohledy, jsou tmavé punčochy. Navíc je ochuzena o boty, které již očividně stihla odhodit stranou. Akiko má k dispozici ještě jednu pravou a levou paži, s nimiž lze docílit změny gesta, ve kterém jí hrají ruce. Figurka nebude neznámá těm, co četli mangu, právě z jejího prvního svazku si tvůrci vzali inspiraci.

Zdařilé zpracování Akiko v měřítku 1/8 (10 cm) přijde na 7 210 jenů (1 385 Kč, AmiAmi) a na trhu se objeví v průběhu ledna během příštího roku. Kdo by si rád prohlédl Akiko na dalších fotografiích, ten může zkusit oficiální stránky FREEingu.