Upoutávka k anime Tokyo Ravens

O chystané anime adaptaci light novely Tokyo Ravens jsme vás na Konatě již informovali. Před pár dny se na oficiálních stránkách objevila nová upoutávka, která byla k vidění již na Comiketu. Zároveň bylo oznámeno, že anime se dočkáme již v říjnu. Anotaci k tomuto anime si můžete přečíst ve zmiňované starší novince.

Režie se chopil Kanasaki Takaomi, který pracoval například na obou řadách Kore wa Zombie Desuka? nebo School Rumble Ni Gakki. Scénář sepisuje Kurata Hideyuki, jehož práci jsme mohli vidět například v sériích Kami nomi zo Shiru Sekai nebo Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai. Návrh postav má na starosti animátorka Watanabe Atsuko, která se podílela na Acchi Kocchi nebo na Senjou no Valkyria: Valkyria Chronicles. To celé probíhá ve studiu 8bit, v němž animovali například anime Durarara!! nebo Working!!.

Samotná light novela autora Azana Kouheie vychází od roku 2010 a za tu dobu stihlo vyjít již 6 svazků. Kromě toho vychází i manga adaptace v časopise Shounen Ace společnosti Kadokawa.

zdroj:   ANN