Roztomilá Elin z TERY

Cerberus Project na letošním Wonder Festivalu představí v pořadí 3. verzi figurky Elin z populární jihokorejské free-to-play fantasy MMORPG TERA: Rising. Cerberus Project se specializuje na garážové kity a jejich poslední figurka Elin byla natolik úspěšná, že se nakonec dočkala i komerčního zpracování od společnosti Arcadia.

Mezi ostatními národy TERY vyniká Elin svou roztomilostí, kdy jednotlivým Elinkám nechybí zvířecí ouška a ocásek. Nová Elin přichází v rozkošných šatech ve dvou odlišně zpracovaných barevných provedeních, která si můžete podrobněji prohlédnout níže v galerii. Stejně jako u předchozí varianty Elin v ruce třímá kouzelnou hůlku, která srší blesky, ale zároveň ji na fotografiích můžeme spatřit jako lancera se štítem a dlouhým kopím. Tvůrci figurky si dali vskutku záležet a není tedy nouze o spoustu propracovaných detailů.

O měřítku figurky se zatím můžeme pouze dohadovat a stejně tak i o její ceně. Během příštích pár dní můžeme čekat nové informace z Wonder Festivalu, které nám na tyto otázky jistě odpoví.