Eroge Aoi

Pohlednou slečnou v dolní části obrázku je Mukoi Aoi z eroge Kimi to Kanojo to Kanojo no Koi, za kterým stojí známá společnost Nitroplus. Samotné eroge zatím vyšlo pouze v limitované edici a ve standardní verzi se na pultech obchodů objeví až 30. srpna.

Příběh se zabývá milostným trojúhelníkem, v němž figuruje Susuki Shinichi trpící komplexem z toho, že si ho přestala všímat kamarádka z dětství a zároveň spolužačka, Sone Miyuki. Shinichi se jednoho dne rozhodne, že pomůže plaché spolužačce Aoi, aby dokázala najít způsob, jak dobře vycházet se svými spolužáky a zapadnout tak do jejich kolektivu. Pro tento nelehký úkol si nevybere nikoho jiného než Miyuki a využije tak příležitost, jak se s ní opět sblížit. Tímto se pro tři hrdiny pomalu odstartovává dlouhá trať plná nejenom emocí, ale hlavně mnoha intimních zážitků. Na oficiálních stránkách se lze kromě trailerů například pokochat několika lechtivými obrázky nebo je možné si rovnou poslechnout vzlykající Aoi (sekce character).

Se zpracováním figurky nikterak dlouho neváhala Společnost Griffon Enterprises a již nám představuje figurku Aoi, která bude k mání nedlouho po uvedení standardní verze eroge. Kdo čeká odvážné a vyzývavé zpracování, bude si muset počkat na jindy. Tentokrát si Aoi vyšla ven v černobílých krátkých šatech se žlutým svetříkem, černým koťátkem, dlouhými růžovými vlasy a melancholickým výrazem ve tváři. Sukumizu a kočičí ouška sice nechala doma, ale plně tento nedostatek nahrazuje svým roztomilým vzezřením.

Kdo si svou sbírku nedokáže bez Aoi představit, má možnost si ji předobjednat na AmiAmi za 7 050 jenů (1 400 Kč). Figurka je v měřítku 1/8 (19 cm) a její vydání je stanoveno na konec září.