Svůdná Ryu z Tokage no Ou

Nově představenou figurkou od společnosti Orca Toys se stala Sugamo Ryo z light novely Tokage no Ou. Ryoina podoba vychází z ilustrace v první novele, jejímž ilustrátorem je Buriki. Pro tuto mladou společnost se jedná o teprve pátý počin z její produkce, přičemž kvalita zpracování figurky napovídá, že se pro Orca Toys rýsuje slibná budoucnost.

Ryo se opírá o zeď, přičemž si levou rukou smyslně vjíždí do vlasů, ve kterých má nasazenou čelenku s fialovou růží. Tím se dostáváme k oblečení, se kterým se Ryo v tomto podání rozhodně nekamarádí. Podprsenka se toho snaží více ukazovat než zakrývat, krátká sukně s mašlí se dá odepnout a pak už zbývají jen vysoké černé boty na podpatku a kalhotky. Stejně jako například u figurek od Kotobukiye je i zde na několika místech použit efekt poloprůhledných vlasů.

Kdo se ztratil v Ryuiných očích a podlehl tak jejímu kouzlu, může si ji objednat na AmiAmi za 8 300 jenů (1 651 Kč). Figurka je v měřítku 1/7 (23 cm) a její vydání je stanoveno na konec prosince.