Krátké promo na nové anime od tvůrců Gurren Lagannu

Závěrečná epizoda nedávné televizní reprízy oblíbeného seriálu Gurren Lagann s sebou přinesla také třicetivteřinové promo na nové anime od tvůrců tohoto seriálu. Režisér Imaishi Hiroyuki a scénárista Nakashima Kazuki znovu spojí síly ve snaze opět stvořit stejně jedinečné dílo, jakým byl Gurren Lagann. Pomůžou jim gainaxovští odpadlíci ze studia Trigger, pro které toto bude jejich první větší vlastní projekt. O návrh postav se pak postará Sushio.

Název nového anime by měl znít „Kill la Kill“ a příběhově je o něm zatím známo pouze to, že se bude točit kolem dvou školaček, rebelantské Matoi Ryuuko a vůdčí Kiryuuin Satsuki, které s meči v ruce budou vzájemně bojovat o osud studentského sboru jejich školy. Tvůrci slibují velkolepé souboje zasazené do prostředí dívčí školy, dramatický vývoj charakterů i rivalitu obou hrdinek, které by měly ztělesňovat témata „Uniforma x Pomsta“ a Uniforma x Nadvláda“.

Kill la Kill by si svou premiéru mělo odbýt letos v říjnu. Promo video, které již nyní streamují také oficiální stránky anime najdete níže. Pro úplnost přidávám i jedno starší promo a sken se skicami obou hrdinek.

zdroje:   Crunchyroll,  ANN