Rozespalá králičí Sonico

Známá vydavatelská společnost Broccoli chystá svoji premiéru také na trhu s figurkami. Pro první kousek ze své produkce si vybrala populárního maskota každoroční akce Nitro Super Sonico Music Festival. Kresba Tsujiho Santy, který pro Nitroplus pracuje, pak pro novou Super Sonico posloužila jako předloha.

Sonico nalezneme s rozespalým výrazem na tváři a s azurovým zubním kartáčkem u pusy. V levé ruce ledabyle drží hrneček, ze kterého téměř vytéká voda, a nijak nepospíchá ani s oblékáním. Své spodní prádlo dává Sonico na obdiv v plné kráse, a kdo se nestydí podívat na její převážně růžové pantsu, ten zjistí, že mají vepředu bílého králíčka. Zřejmě kvůli nestoudným pohledům se Sonico červená, přičemž ke svému zahalení má pouze úsporný župánek ve tvaru kápě s králičími oušky, se kterým však přiláká ještě více pozornosti. Župan je odjímatelný a je čistě na majiteli, zdali si figurku vystaví s ním anebo bez. A nakonec, Sonico by nebyla Sonico, kdyby jí chyběla charakteristická sluchátka, jež k ní neodmyslitelně patří.

Rozespalého králíčka dbajícího na ústní hygienu v měřítku 1/8 (16,5 cm s oušky, 14,5 cm bez) můžete předobjednávat na AmiAmi za 7 180 jenů (1 440 Kč). Opět je však nutné si nějaký čas počkat, než se figurka dočká svého uvedení na trh. To je prozatím naplánováno na konec listopadu.

zdroje:   Neko Magic,  MFC