Plážová Sora v bikinách

Fanoušci Takanashi Sory z anime PapaKiki!, které se na japonských obrazovkách vysílalo v loňském roce, se nemuseli úplně spokojit s jejím prvním zpracováním od společnosti FuRyu. Na tento nedostatek reaguje společnost FREEing, která se rozhodla Soru představit ve svém podání. To očividně reaguje na blížící se léto a zmíněné čtrnáctileté tsundere se tak dočkáme v plážovém provedení.

S letmým úsměvem na tváři si Sora přidržuje pravou rukou vlasy a ve druhé třímá průhledný kruh na plavání, který zdobí modrá a bílá srdce. Ve vlasech si nechala svoji charakteristickou modrou čelenku s mašlemi a rozhodla se pro jednoduché růžové bikiny s černým lemem. Co ovšem přidává figurce na exkluzivitě, je měřítko 1/4 (36 cm), které ze Sory dělá lákavý artikl jak pro sběratele figurek, tak pro milovníky Sory jako takové.

Co se dalo čekat, je, že větší rozměry s sebou přinesou i vyšší pořizovací cenu. Na AmiAmi je možné Soru předobjednat za přesných 15 000 jenů (3 064 Kč). Vydání je pak naplánováno na konec října a případní zájemci tak mají dost času na to, aby si pro ni připravili místo ve své vitríně.

zdroje:   Neko Magic,  MFC