Veselá Yayoi z Idolmaster

Výrobce MegaHouse nám představuje novou figurku ze série Brilliant stage, ve které se objevují hlavně postavy z anime Idolmaster. A ani tentokrát tomu nebude jinak. Novým přírůstkem do série je totiž Takatsuki Yayoi.

Yayoi se jako správný idol nezapomněla vyzbrojit dobrou náladou a nezapomíná ani na patřičný módní vzhled. Na první pohled dominují růžové šaty se spoustou bílých a zlatých doplňků. Zlaté jsou i náramky, jež má na rukou, či spony ve tvaru hvězd, které má ve vlasech. Yayoi celý vzhled doplňuje vysokými růžovými botami na podpatku a šedobílými nadkolenkami. Podle fotografií z My Figure Collection by měly být k dispozici i další doplňky jako jsou zelená taštička a další náramek. Ty by měly být volně přiložené a je tedy na každém zvlášť, jak si Yayoi dozdobí.

Je dost možné, že někomu z vás přijde tato figurka povědomá. V červenci loňského roku totiž byla vydána ve stejné póze, ale v jiném oblečení. Navíc jako materiál byl u ní místo PVC použit resin. Figurka však vznikla jako garážový kit a do oběhu se tak dostala pouze ve velmi omezeném množství.

Roztomilá Yayoi od MegaHouse je v měřítku 1/7 a na AmiAmi je k dispozici za 6 070 jenů (1 278 Kč). Případní zájemci si ji mohou předobjednat, k jejímu oficiálnímu vydání dojde přibližně do dvou týdnů.

zdroj:   MFC