Persona 3 anime v prvním traileru + info

O půlnoci ze středy na čtvrtek (během „temné hodiny“) Aniplex prostřednictvím oficiálních stránek titulu odhalil první trailer a detaily k nadcházející anime adaptaci Persony 3. Adaptace jednoho z nejoblíbenějších dílů herní série byla poprvé potvrzena prostřednictvím krátkého teaseru na konci shrnujícího filmu Persona 4 the Animation: The Factor of Hope, který odhalil, že Persona 3 se dočká adaptace ve formě filmu.

Nyní bylo upřesněno, že půjde rovnou o celou sérii filmů, z nichž první, s podtitulem „Spring of Birth“ (Jarní probuzení), si svou premiéru odbude již tento podzim. Režie prvního filmu se ujme Akitaya Noriaki (má zatím na triku pouze všechny tři série Bakumana), na kterého dohlédne Kishi Seiji (režíroval Personu 4 a další). Kumagai Jun se chopí scénáře a Watabe Keisuke návrhu postav a režie animace. Hudbu stejně jako u Persony 4 složí Meguro Shouji, který skládal hudbu už pro původní hry Atlusu. Taktéž studio AIC A.S.T.A se opět postará o animaci. Z hereckého obsazení se pak můžete těšit na všechny představitele z původní hry, kteří si své role zopakují i v nadcházející adaptaci. Jmenovitě:

Postava Seiyuu
Yuuki Makoto (alias bezejmenný hrdina z původní hry) Ishida Akira
Takeba Yukari Toyoguchi Megumi
Iori Junpei Toriumi Kousuke
Kirijou Mitsuru Tanaka Rie
Sanada Akihiko Midorikawa Hikaru
Yamagishi Fuuka Noto Mamiko
Igor Tanonaka Isamu
Elisabeth Sawashiro Miyuki

Příběh původní hry se odehrává ve fiktivním městě Iwatodai. V tomto městě existuje zvláštní „temná hodina“, která nastává vždy s úderem půlnoci mezi dvěma jednotlivými dny. Během této zvláštní hodiny se čas ve městě zastaví a většina lidí se změní na rakve, díky čemuž si temné hodiny nejsou vědomi. Malá skupinka středoškoláků však tomuto efektu uniká a jsou tak plně vtaženi do temné hodiny, kde musí bojovat proti monstrům zvaným Stíny, které se potulují po okolí, a prozkoumat obří labyrint věže jménem Tartarus, ve kterou se během temné hodiny jejich škola mění. V boji pak opět pomáhají persony, které však na rozdíl od hrdinů Persony 4 musí vyvolat pomocí zvláštních předmětů ve tvaru zbraní zvaných Evokery. O tom, jak se takový Evoker používá, se můžete přesvědčit v traileru níže.

Pro vyšší kvalitu zamiřte na oficiální stránky.

 

zdroje:   ANN,  Crunchyroll