Figurka Asuny v podání Kotobukiye

Anime Sword Art Online, vycházející z novel Kawahary Rekiho, si za loňský rok vydobylo značnou popularitu. To ostatně dokazuje jak naše loňská anketa, tak ta právě probíhající o titul nejlepší mladší sestřičky. Radost fanouškům série se rozhodla udělat společnost Kotobukiya, která je známá svým zdařilým zpracováním figurek. A o jaké figurce je tu vlastně řeč? O žádné jiné než o samotné Yuuki Asuně.

Asuna nám s úsměvem na rtech pózuje v elegantním skoku, díky kterému vynikají její světle oranžové vlasy, rozevláté do všech stran. Jako správný člen gildy Rytířů krvavé přísahy ctí Asuna její styl oblékání sestávající z bílé a červené barvy. Nechybí ani charakteristické kříže, jimiž má Asuna vyzdobeno oblečení hned na několika místech. Za povšimnutí jistě stojí i Asunin nerozlučný rapír, který třímá v pravé ruce.

Figurka připevněná ke zdobnému podstavci měří přibližně 21,5 cm, což odpovídá výrobcem uváděnému měřítku 1/8. Cena figurky v tuto chvíli činí na AmiAmi 6 230 jenů (1 277 Kč) a svého vydání se figurka dočká koncem května. Poslední bohužel špatnou zprávou pro případné zájemce je fakt, že figurka byla vyprodána již v předprodeji. Nezbývá tedy než doufat, že se po svém komerčním úspěchu figurka dočká svého opětovného vydání. Pokud chcete zkusit své štěstí, můžete se ještě obrátit na český eshop Svět komiksu, kde očividně objednávky na Asunu stále přijímají.

zdroj:   MFC