V časopise Shonen Sunday, ve kterém vychází i originální manga Hayate no Gotoku autora Haty Kenjiroua, se pár stránek zaměřilo na chystanou anime adaptaci, jež vyjde 6. dubna a bude mít deset epizod. Dozvědět jsme se tak mohli, kdo se účastnil tvorby anime a také, kdo nazpíval novou úvodní znělku.
Podle očekávání série znovu vznikla u studia Manglobe a režie se opět ujali Kudou Masashi s Uedou Youichim, pro něž byla předchozí série prvním účinkováním na postu režiséra. Vrátila se také Oshika Rie, která sepsala scénář. Ten podle všeho půjde ve stopách Can’t Take My Eyes Off You a nebude tak adaptovat přímo mangu. Každá epizoda by měla sledovat vždy jiné postavy, takže se s velkou pravděpodobností ucelenějšího příběhu nedočkáme.
Co se seiyuu týče, nenastala v hlavních postavách žádná větší změna. Za zmínku tak stojí, že Itou Shizuka, která dává hlas Hinagiku, nazpívala úvodní znělku s názvem „Haru Ulala Love yo Koi!!!“. Závěrečná znělka se bude s každým dílem měnit.
Zdroje: ANN
Permalink
Už tam budou Ruka a A-tan? :D Tak to vypadá zajímavě :D
Ale raději teda bych byl pro další adaptaci mangy… je tam materiálu dost a dost :D
Líbí / Nelíbí:
0
0
Permalink
ANN ma chybu, spravny nazev OP by mel byt Haru Ulala Love yo Koi!!! :)
Líbí / Nelíbí:
0
0