Chuunibyou demo Koi ga Shitai! bude (možná) pokračovat

Končící zimní sezóna nám dala naději, že se anime Chuunibyou demo Koi ga Shitai! z podzimní sezóny loňského roku dočká nějakého pokračování. Poslední odvysílanou epizodu anime Tamako Market od stejného studia (Kyoto Animation) ve středu večer totiž následovala krátká upoutávka, ve které se objevila roztomilá Rikka, kterou ostatně můžete zhlédnout níže. Společně s upoutávkou byl také zveřejněn nový obrázek a v obou dvou se objevuje prosté „Smlouva obnovena“.

Prozatím tedy není jisté, zda se jedná o oznámení druhé sezóny nebo OVA, filmu či něčeho podobného. Oficiální Twitter anime uvedl, že si na více informací budeme muset ještě chvíli počkat. Kromě této informace a oznámení znovuvysílání původní série totiž žádné další podrobnosti zveřejněny nebyly.

O Chuu2koi jsme již několikrát psali a i diváci ho hodnotili velmi příznivě, v naší anketě anime z podzimní sezóny obsadilo druhé místo. Příběh se točí okolo chlapce Yuuty, který trpěl „nemocí“ chuunibyou – ta se projevuje tak, že dotyčná (často náctiletá) osoba trpí iluzemi o tom, že je oproti svým vrstevníkům speciální – prostě že je něco víc. Nicméně z této nemoci vyrostl, když nastoupil na střední školu. Zde ale narazí na podivnou dívku Rikku, která také trpí touto nemocí a se kterou je donucen se skamarádit.