První upoutávka na Ano Hana film

Tvůrci populární anime série Ano Hi Mita Hana no Namae wo Boku-tachi wa Mada Shiranai pro nás chystají přídavek v podobě filmu, jež se dostane do kin v létě příštího roku. Na oficiálních stránkách anime byla zveřejněna první upoutávka, která nám toho ovšem o filmu zatím příliš moc neříká.

Od 1. do 3. prosince se budou prodávat lístky na Ano Hana film s oficiální ilustrací a ke každému lístku člověk dostane sběratelskou fotku se stejnou ilustrací jako je na lístcích. Tyto lístky ale budou k dispozici pouze na festivale ve městě Chichibu, kde se příběh anime Ano Hana odehrává a které díky němu zaznamenalo výrazný růst návštěvníků a s tím souvisejících příjmů z turismu.

Televizní anime Ano Hi Mita Hana no Namae wo Boku-tachi wa Mada Shiranai, zkráceně Ano Hana, vypráví o několika středoškolácích, kteří bývali nerozlučitelnými přáteli a scházeli se pravidelně ve své základně. Jednoho dne se však stalo něco, co zásadně změnilo život každého z nich a rozdělilo jejich cesty. Několik let po tom se však opět mají dát dohromady, což se prokáže jako nelehký úkol.

zdroj:   Yaraon