Další Marvel anime – Iron Man se vrátí

Po předchozí společné spolupráci, ze které vznikly čtyři relativně úspěšné série (Iron Man, Wolverine, X-Men, Blade), bylo včera potvrzeno, že animační studio Madhouse a nakladatelství Marvel znovu spojí své síly v nadcházejícím video filmu s názvem „Iron Man: Rise of Technovore“.

V tom by se měl ve své anime podobě vrátit oblíbený hrdina Iron Man, ale kromě něj by se ve filmu měli objevit i další známí marvelovští hrdinové jako Iron Manův parták War Machine, Hawkeye, Black Widow, Nick Fury, nebo dokonce Punisher. Režie filmu se ujme Hamasaki Hiroshi (Texhnolyze, Steins;Gate) a příběh napíše Brandon Auman (The Avengers: Earth’s Mightiest Heroes, Iron Man: Armored Adventures).

Ten by se měl točit kolem záporáka Ezekiela Stanea, který vytvoří zcela novou bio-technologii, která předčí i Iron Manovo brnění, a vláká Iron Mana do pasti v podobě teroristického útoku. Iron Man, kterému tak díky tomu jde po krku celý S.H.I.E.L.D., musí najít způsob, jak očistit své jméno. Film by měl na DVD vyjít příští rok na jaře a bližší info můžeme podle Marvelu očekávat už tento víkend.

Update: Jak Marvel slíbil, tak i splnil. Od soboty na svém youtube účtu streamuje první trailer na samotný film:
http://www.youtube.com/watch?v=CUgzL3rlzLg

zdroje:   Marvel.com,  ANN