Vyhrajte s Mirai letenku do Japonska

Japonská vláda program letenek zdarma pro deset tisíc vybraných cizinců nakonec neschválila, a tak se známý otaku guru Danny Choo rozhodl, že udělá radost alespoň jednomu šťastlivci.

V článku o letním Wonder Festivalu jsem mimo jiné zmiňoval nendoroidí figurku maskota webu Culture Japan, Mirai Suenagy. Ta je aktuálně k předobjednání, což se Danny coby stvořitel Mirai rozhodl spojit s menší soutěží. Každý, kdo si do 18. září tohoto Nendoroida předobjedná (nebo tak již učinil), se může dostat do slosování o jednu zpáteční letenku do Japonska na Dannyho náklady.

Každá soutěž potřebuje svá pravidla a ani tato není výjimkou. Zde uvedu výběr pouze těch nejzákladnějších. Kompletní výpis naleznete ve zdrojovém článku na Culture Japan.

Jak jsem již předeslal, soutěž se týká pouze figurek předobjednaných do 18. 9., což výherce doloží například emailem potvrzujícím přijetí předobjednávky. Nendoroid Mirai Suenaga se svého vydání dočká v prosinci a zájemci o účast v této soutěži jej po obdržení musí vyfotit a nasdílet na Twitter či Facebook. Odkaz na takto nasdílenou fotku dle dalších instrukcí zanechají na Culture Japan. Danny Choo vyčká do 5. února, aby se figurka stačila dostat ke všem účastníkům, načež ze zmíněných fotek vybere náhodně jednu a jejího autora kontaktuje protřednictvím emailu. Jestliže takto vybraný výherce vyhoví všem podmínkám soutěže, Danny mu zabookuje a zaplatí zpáteční letenku do Japonska (konkrétně do Tokia). V opačném případě vybere někoho jiného.

Dobu pobytu v Japonsku si výherce zvolí samozřejmě sám, musí se však vejít do roku 2013. Danny následně vybere nejvhodnější (ale zároveň cenově přijatelné) aerolinky a výherci zajistí e-letenku. Zároveň slibuje, že nebude-li v inkriminovanou dobu mimo Japonsko, tak se s dotyčným sejde, provede ho po Akihabaře a vezme ho do své kanceláře, případně i do kanceláří svých klientů, kupříkladu Good Smile Company.

Nendoroida můžete nejvýhodněji pořídit na AmiAmi, které ostatně doporučuje i Danny Choo. Zaplatíte za něj 2 980 jenů (750 Kč), což je oproti ceně oficiální o 1 020 jenů méně. AmiAmi vám k figurce navíc přidá exkluzivní nálepku ilustrovanou ve stylu Dannyho herně-výukových karet Moekana. Zmenšená verze herního balíčku Moekany o počtu padesáti původních karet plus šesti zbrusu nových je součástí každého Nendoroida Mirai Suenaga.