Madoka Magica filmy nejen v Japonsku

Když jsme psali o tom, že první dva filmy na témata úspěšného anime Mahou Shoujo Madoka Magica budou mít premiéru již letos na podzim, nikdo netušil, že se celá akce odehraje i v několika dalších zemích světa a že oba dva filmy budou uvedeny pouhý týden po sobě.

Jak jsem už naznačil, filmy budou mít premiéru v domovském Japonsku a současně v 18 městech dalších osmi zemí světa, jmenovitě v USA, Francii, Itálii, San Marinu, Jižní Korei, Taiwanu, Hongkongu a Singapuru. Oba filmy by měly být s originálním dabingem a titulky. Například v USA budou mít filmy premiéru hned v pěti městech. Data uvedení jsou stanovena na 6., resp. 13. října.

První dva filmy s podtituly Příběh začátku a Příběh věčnosti zopakují děj anime. Třetí film, naplánován na zatím neznámo kdy, by měl přijít s navazujícím příběhem a dle slov scénaristy Urobuchi Gena by měl obsahovat skutečný závěr děje, jenž měl být původně ukončen už dvanáctidílnou televizní sérií zimní sezóny roku 2011.

Níže se můžete podívat na nejnovější trailer včetně nové znělky k filmům, interpretem je opět ClariS — stejně jako v případě TV série.