Film K-On! se prodává ve velkém

17. července se fanoušci konečně dočkali vydání BD a DVD anime filmu K-On!, který přišel do kin na konci loňského roku. Dalo se očekávat, že se prodá hodně kusů, neboť během prvních dvou měsíců se prodalo více jak milion lístků na film do kina a K-On!! drží prvenství coby anime s největším počtem prodaných BD/DVD – jako jediné překonalo hranici 500 tisíc disků. Přesto ale asi málokdo čekal, že za první týden se prodá zhruba 140 tisíc kusů BD/DVD.

Pětice dívek z Klubu populární hudby a zároveň z kapely „Poškolní čas na čaj“ se rozhodla vydat na výlet jakožto oslavu úspěšného ukončení střední školy. Jejich destinací se stal Londýn, město s bohatým hudebním pozadím. Jak si ale středoškolačky z Japonska poradí v cizím prostředí, kde se stěží domluví? Co je v Londýně čeká a jak se nakonec rozloučí se svojí školou a kamarádkami? To všechno vám film K-On zodpoví.

V limitované edici filmu K-On! kromě několika stop audio komentářů k filmu najdete i dokument o sbírání nezbytných informací a snímků pro tvorbu filmu přímo v Londýně, kam se vydala režisérka K-On! Yamada Naoko a další členové tvůrčího týmu.

zdroj:   Oricon