Nový trailer na BLOOD-C film + obsazení

Připravovaný film Blood-C: The Last Dark se po dlouhé době opět hlásí ke slovu. Od našeho posledního článku o tomto filmu uběhla už nějaká doba a na oficiálních stránkách filmu se mezitím objevily další nové informace. Film, který bude dějově navazovat na loňský seriál a svou premiéru si odbude 2. června, se rozroste o nové postavy. A herecké obsazení ze seriálu doplní skutečně zajímavá jména (v tabulce).

Kromě nového obsazení přibyl další, tentokrát přes minutu a půl dlouhý, internetový trailer, který je od neděle dostupný na Youtube účtu japonského distributora Shochiku, který má na starosti i distribuci tohoto filmu. Na nový trailer se můžete podívat pod novinkou.

Film, stejně jako předcházející seriál, je opět výsledkem spolupráce mezi oblíbeným dívčím mangaka kvartetem CLAMP a studiem Production I.G. CLAMP se ve spolupráci s jedním z vrchních tvůrců Blood série Jun’ichiem Fujisakim opět postaral o scénář a vytvořil návrhy všech postav. Studio Production I.G si pak klasicky vzalo na starost animaci. Vznik filmu v rámci letošního programu na podporu mezinárodní koprodukce podpořila i japonská vláda dotací ve výši 50 miliónů jenů (zhruba 12 miliónů Kč).

Nakonec skalním fanouškům CLAMPu doporučujeme při sledování traileru dávat opravdu dobrý pozor.

Update: Japonský server cinematoday.jp dnes uvolnil na svém Youtube účtu další zhruba půlminutový trailer:

V samotném traileru můžete poprvé slyšet ústřední song „Metro Baroque“ v podání Nany Mizuki, která propůjčila svůj hlas i hlavní hrdince filmu. Fanoušci CLAMPu si pak v traileru můžou všimnout i jedné známé postavy.

Zanechte komentář