Rande roku v Carnival Phantasm

Komediální OAV série Carnival Phantasm je už sice pár dní venku, ale rušno je kolem ní pořád. Pokud vás tato povedená taškařice s Type-Moon postavami pobavila, tak vás jistě nadchne i zpráva, že byly potvrzeny další dvě série, z nichž druhou můžete očekávat 28. října a třetí někdy v prosinci. Mnohé další příznivce Type-Moonu pak jistě potěší, že k třetí řadě bude na bonusovém disku přítomna i dlouho očekávaná PC verze bojové hry MELTY BLOOD Actress Again Current Code ver1.07.

A aby toho nebylo málo, tvůrci nyní poskytli všem fandům výjimečnou možnost ovlivnit další děj Carnival Phantasm. Kdo už měl možnost vidět první sérii, jistě ví, že čtvrtý díl se točil kolem vysoce zajímavého rozhovoru mezi hlavními mužskými protagonisty, Shikim a Shirem, kde oba hrdinové společně rozebírali své osobní zkušenosti a trable s jednotlivými děvčaty ze svých her. S ohledem na ladění série snad nebude moc vadit, když prozradím, že daná epizodka skončila menším cliffhangerem, kdy se oba hrdinové nakonec měli společně rozhodnout, jestli si dají rande jen s hlavními hrdinkami (Arcueid a Saber) anebo postupně úplně se všemi svými hrdinkami. A právě tuto volbu máte nyní možnost za hrdiny rozhodnout i vy.

Na speciálních internetových stránkách bylo počínaje dneškem spuštěno hlasování, v němž můžete hlasovat po celý měsíc až do 19. září. K hlasování potřebujete mít jen účet na Twitteru a pak už stačí kliknout na odpovídající link na hlasovacích stránkách (více vám napoví přiložený obrázek níže). Link by vás měl odkázat do klasického Twitterového okna, do kterého už stačí jen napsat libovolný text zakončený odpovídajícím tagem #cpdate_all (v případě, že chcete hlasovat pro možnost všech hrdinek) či #cpdate_main (pokud chcete pouze hlavní hrdinky) a odeslat. Daný tag samozřejmě můžete tweetnout i samotný. Momentální stav hlasování je aktuálně zobrazován na samotných stránkách nad okny. Výsledek hlasování pak bude zanimován právě v prosincové třetí řadě. Pro jakou možnost tedy budete hlasovat vy?