Nové střípky o ospalé princezně

hirune_himeNa oficiálních stránkách chystaného filmu Hirune-hime ~Širanai Wataši no Monogatari~ (v překladu „Ospalá princezna ~Příběh o mém neznámém já~“) došlo k aktualizaci a v úterý jsme se dočkali nové ilustrace, kterou můžete vidět v náhledu článku. O projektu jsme poprvé informovali letos v dubnu. Ilustrace kromě informací o filmu obsahuje i věty „Proč nemůžeme takto spát po celý den?“ a „Ten sen je spojen s tajemstvím mojí rodiny.“ Navíc se fanoušci dozvěděli, kdy čekat premiéru v kinech – ta bude v Japonsku příští rok v březnu. Na stránkách se již dříve objevila 47 sekund dlouhá upoutávka, která je k prohlédnutí na oficiálních stránkách filmu nebo níže pod textem.

Dočkali jsme se tak i několika podrobností co se týče příběhu. Ten se odehrává v prefektuře Okajama v roce 2020 dva dny před zahájením olympijských her. Soustředí se na vztah protagonistky Kokone ke svému otci. Pořád dokola se jí zdá ten samý sen a jednou se dozví, že sen souvisí s rodinným tajemstvím, které zatím nezná. Sám režisér a scénárista filmu v jedné osobě, Kamijama Kendži, film označuje jako příběh o vztahu otce a dcery, který je blízko jeho vlastním citům.

Kamijama Kendži je znám hlavně díky oběma sériím Ghost in the Shell Stand Alone Complex, u kterých se podílel jak na režii, tak i na scénáři. Nicméně to není jediné známé anime, na kterém se podílel – znát jej můžete i například z anime Seirei no Moribito, Higaši no Eden a dalších. Další členy produkčního štábu jsme představili již v minulém článku a od té doby se o nich neobjevily žádné nové informace.

zdroje:   Crunchyroll,  ANN