Nová upoutávka k letnímu Himouto! Umaru-chan

himoutoNa začátku týdne se na oficiálních stránkách anime adaptace mangy Himouto! Umaru-chan objevila druhá upoutávka, ve které můžete slyšet i úvodní znělku k anime. Tu nazpívala Tanaka Aimi, která propůjčila hlas hlavní postavě Umaře.

Upoutávka začíná představením Umary jejím vlastním bratrem. Na první pohled vypadá jako ideální slečna – krásná, daří se jí ve škole a je i sportovně nadaná. Nicméně není všechno zlato, co se třpytí. Jakmile totiž dojde domů, tak se chová přesně naopak a o nějaké spořádanosti nemůže být ani řeč. Tomu odpovídá i název anime, kde slovo Himouto je slovní hříčka složena ze slov imouto (mladší sestra) a himono (slangové označení člověka, který se na veřejnosti chová vzorově, ale doma je z něj někdo úplně jiný).

Pokud se vám líbily obě série Yuru Yuri nebo anime Love Lab, tak vás pravděpodobně ani toto anime nezklame. Stejně jako na zmiňovaných anime, i zde se animace ujalo studio Doga Kobo, do režisérského křesla usedl Oota Masahiko a za scénářem stojí Aoshima Takashi. Na Love Lab se podílela i Takano Aya, která se zde stará o návrh postav, a znát ji můžete například i z anime Shirokuma Cafe.

Za předlohou stojí autor s pseudonymem Sankaku Head, který mangu vydává od roku 2013 v časopise Shuukan Young Jump. Sedmý svazek mangy je plánován na letošní říjen a bude k němu přibalena i OVA, o které ale zatím není známo více informací.

Zdroje: Crunchyroll, ANN

Zanechte komentář