Nové informace k originalnímu anime Classroom Crisis

classroom_crisisNa oficiálních stránkách připravovaného originálního anime Classroom Crisis se minulý týden objevila krátká upoutávka, která nám prozrazuje několik nových informací. Známe tak již tvůrčí štáb a bylo poodhaleno i datum premiéry, které je stanoveno na letošní červenec.

Za animací bude stát studio Lay-duce, jež vzniklo teprve před dvěma lety. Za sebou má pouze OVA k anime Magi s podtitulem Sinbad no Bóken a krátkou televizní sérii Go! Go! 575. Režie se zhostí Nagasaki Kendži, jehož um jste mohli spatřit v anime Gundam Build Fighters nebo No. 6. Scénář sepíše herní scénárista a spisovatel Maruto Fumiaki, autor novely Saenai Heroine no Sodatekata, k jejíž letošní anime adaptaci sám napsal i scénář. Autorem návrhu postav je Kanzaki Hiro, který mimo jiné ilustroval light novely Ore no Imóto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai.

Jak jsme již v titulku zmínili, jedná se o původní anime bez předlohy. Není tak zatím známo, o čem přesně bude jeho zápletka. Nicméně stánek společnosti Aniplex na AnimeJapan 2015 kromě první ilustrace (viz obrázek) ukazoval i dialog mezi postavami. Z něj jsme se mohli dozvědět, že dívka sedící na motocyklu se jmenuje Irisu a s opravami jí pomáhá Mizuki.

Upoutávka:

zdroje:   ANN,  Crunchyroll